Šperky eshop Řetízek na nohu stříbro tři čiré zirkony na hranatém řetízku s kuličkami AC08.30

Náramek na nohu ze stříbra 925 se třemi přívěsky v podobě blýskavých zirkonů, řetízek z hranatých článků a kuliček...
Doporučená nabídka Sperky-eshop.cz

Skladem • 1 varianta68 Kč98 % • 8 572 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Sperky-eshop.cz

Po dvou dnech opadaly všechny kamínky, výrobek jsem si nechala opravit ve zlatnictví, protože jsem nechtěla čekat měsíc než bude vyřízena reklamace

• , zakoupeno v Sperky-eshop.cz